خدمات ما

بی تردید یکی از عوامل موفقیت برای یک وکیل دادگستری در جلب اعتماد و جذب موکل، در اختیار داشتن فضایی مناسب تحت عنوان دفتر وکالت می باشد

با در نظر داشتن این نکته که به دلیل وجود هزینه های بالا امکان تهیه دفتر مناسب در شان شغل وکالت برای تمامی وکلا، به ویژه وکلا جوان که در ابتدای حرفه خویش هستند، مقدور نمی باشد، «دفتر وکالت من» با درک این دغدغه و به منظور مساعدت و رفع نگرانی همکاران محترم، با فراهم نمودن امکانات لازم و برنامه ریزی مناسب، اتاق های مجهز خود را جهت برگزای جلسات و ارائه خدمات حقوقی به مراجعه کنندگان در اختیار وکلای محترم قرار می دهد.برخی از خدمات قابل ارائه بشرح ذیل می باشد:

استفاده از امکانات و فضای دفتر جهت برگزاری جلسات

صرفه جویی در هزینه های وکالت

با طرح های متنوع دفتر وکالت من شما می توانید از فضای این دفتر جهت برگزاری جلسات خود بهره برده و با جلوگیری از هزینه های گزاف خرید، اجاره و نگهداری دفتر وکالت، به میزان استفاده خود از دفتر، هزینه آن را بپردازید.


پذیرای از وکلا و مراجعین ایشان

پذیرایی مناسب از شما و میهمانانتان.

دفتر وکالت من متناسب با فصول سال، پیش از شروع جلسات در دفتر اتاق وسایل پذیرایی مناسب و در شان وکلا قرار می دهد و از رفت و آمد های بیهوده در میان جلسات شما جلوگیری می کند.


پاسخگویی به تماس ها و هماهنگی زمان برگزاری جلسات

هماهنگی ها را به ما بسپارید.

دفتر وکالت من، امکان هماهنگی زمان جلسات شما با موکلین و پاسخگویی به تماس های تلفنی توسط منشی را به شما می دهد، لذا می توانید بدون دغدغه هماهنگی جلسات خود را به ما سپرده و از پاسخگویی به تماس های موکلین خود مطمئن باشید.


دریافت و ارسال فکس

فکس دریافت کنید.

فکس از قدیمی ترین و رایج ترین راه های ارسال نامه ها، مدارک و ... است. در زمان حضور خود در دفتر وکالت من می توانید فکس ارسال کنید و حتی در سایر مواقع فکس دریافت می نمایید.


کپی، پرینت و اسکن

کپی، پرینت و اسکن در اختیار شماست!

یکی از ملزومات برگزاری جلسات وکلاء فراهم بودن امکانات کپی، پرینت و اسکن مدارک می باشد. شما می توانید حین برگزاری جلسات خود در دفتر وکالت من در صورت نیاز از مدارک ارائه شده توسط موکلین خود کپی و یا اسکن تهیه فرمایید.


دریافت و ارسال بسته های پستی

بسته های پستی خود را در دفتر تحویل بگیرید.

با توجه به اینکه موکلین شما محل دفتر وکالت من را به عنوان دفتر وکیل خود می شناسند، تمایل دارند بسته ها و موارد دیگر را به آدرس دفتر شما ارسال نمایند، لذا دفتر وکالت من درصورت تمایل می تواند بسته های پستی شما را دریافت کرده و برایتان ارسال کند.


اینترنت پر سرعت

آنلاین بمانید.

در سال های اخیر با توجه به پیشرفت تکنولوژی اینترنت پرسرعت به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره جهت کسب اطلاعات و برقراری ارتباطات بدل شده است. به همین جهت شما می توانید در زمان حضور در دفتر وکالت من از اینترنت پر سرعت به صورت بی سیم در در دستگاه تلفن همراه یا لپتاپ خود بهره مند شوید.


آدرس ایمیل اختصاصی

متمایز باشید!

استفاده از آدرس ایمیل دامنه های اختصاصی نمایانگر حرفه ای بودن شماست. در صورت تمایل می توانید با استفاده از ایمیل اختصاصی خود با دامنه manlawoffice.com مکاتبات خود را انجام داده و متمایز باشید.


دستگاه کارتخوان

پرداخت آسان

با توجه به فراگیر شدن استفاده از تجارت الکترونیک و سهولت استفاده از کارت های بانکی، امروز کمتر کسی وجه نقد با خود حمل می کند. در همین راستا دفتر وکالت من با قرار دادن دستگاه کارتخوان به موکلین شما امکان می دهد تا حق المشاوره و سایر هزینه های خود را از طریق کارت بانکی خود پرداخت نمایند. مبلغ واریز شده به حساب دفتر وکالت من حداکثر ظرف 24 ساعت به حساب شما واریز خواهد شد.

با ما همراه شوید!

شما می توانید با استفاده از طرح های متنوع، به جمع مشترکین دفتر وکالت من پیوسته و از امکانات این دفتر جهت برگزاری جلسات خود بهره مند گردید
دفتر وکالت من، دفتر وکالت شماست!